İSİMUTFAK HAKKINDA

Türkiye ve bölgenin lider mutfak ürünleri e-ticaret platfomu isimutfak, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, fabrikadan direk üretim ürünlerini platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

 

İsimutfak; 2015 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. İsimutfak, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren İsimutfak, bugün özelliştirilmiş ürün kategorilerinde yerli ve kaliteli ürün üreten üreticilerin yurt içi pazarında  bulmakta zorlanılan ürünleri direk fabrikadan  müşterilerle buluşmasını sağlıyor.ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

isimutfak.com

Müşteri Hizmetleri

Yardım

Sosyal Medya

Çözüm Merkezimizi Ara

  • Facebook İsimutfak
  • Twitter isimutfak
  • instagram isimutfak

© Telif Hakkı 2015-2020 isimutfak.com