Bubble Waffle Makinesi SSS

SMH Bubble Waffle Makinesi hakkında  sıkça sorulan sorulan sorular ve yanıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Daha fazla bilgi için ücretsiz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.Bunun için  buraya tıklayarak iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz…

 Kalite Belgesi Var mı?

Bubble Waffle Makinesi


SMH Endüstriyel Bubble Waffle Makinesi avrupa birliği standartlarına uygun olarak CE Belgesine sahiptir.

 Aparatları Var mı? Nasıl Temin Edeceğim?

SMH Endüstriyel Bubble Waffle Makinesinin yanında , 1 adet şekil verici aparat ve 10 adet bubble waffle paketi elit SMH Endüstriyel Bubble Waffle kullanıcılarına hediyemizdir.

 Waffle Nasıl Yapılır? Yardımcı Oluyor Musunuz?

SMH Endüstriyel Bubble Waffle Makinesi alanında önde gelen aşçılar tarafından hazırlanan waffle hamuru tarifi ve kullanım kılavuzu ile birlikte kullanıma hazır olarak ayağınıza geliyor.

 Yerli Üretim Mi?    

SMH Endüstriyel Bubble Waffle Makinesi %100 yerli üretim ve kalite anlayışıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 Kaç Adet Waffle Üretilir?

SMH Endüstriyel Bubble Waffle Makinesi ile 7/24 hiç durdurmadan, ısı kaybı yaşamadan 2,5 dakika’da 1 adet saatte ortalama 22-24 adet bubble waffle üretilebilir.

Peki Bubble Waffle Makinesini Nasıl Satın Alacağım?

Eğer satın almaya karar verdiyseniz   buraya tıklayarak bize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bizim hakkımızda diğer bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

#BubbleWaffle #bubblewafflemakinesi #wafflemakinesivefiyatları #bubblewafflefiyat #wafflemakinesinekadar #wafflehamurutarifi #uygunwafflemakinesi #bubblewaffledenizli #wafflemakinesi #ucuzwafflemakinesi

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

isimutfak.com

Müşteri Hizmetleri

Yardım

Sosyal Medya

Çözüm Merkezimizi Ara

  • Facebook İsimutfak
  • Twitter isimutfak
  • instagram isimutfak

© Telif Hakkı 2015-2020 isimutfak.com